Nie od dziś wiadomo, że hurtowy zakup paliwa to spora oszczędność czasu i pieniędzy. Kupując jednorazowo większą ilość, można liczyć na promocyjną cenę, mieć większą kontrolę nad zużyciem, a także więcej czasu na pracę czy odpoczynek. Każdy przedsiębiorca to doceni. Jednak gdzieś to paliwo trzeba przechowywać i nie może to być zwykła beczka, czy stara cysterna. Paliwo musi być przechowywane w specjalnym, stworzonym to tego celu zbiorniku. Na co należy zwrócić uwagę podczas jego wyboru?
Zbiorniki na paliwo koniecznie z atestem
Sposób przechowywania paliwa jest regulowany przez przepisy prawa. Co więcej, wszystkie pojemniki o pojemności większej niż 2500 l muszą być zarejestrowane w najbliższym Urzędzie Dozoru Technicznego oraz przechodzić kontrolę zewnętrzną raz na dwa lata. Jednak żeby przebrnąć przez urzędowe procedury, zbiorniki muszą spełniać określone wymagania. Jakie pojemniki zostaną bez problemu zarejestrowane?
- tu moze być twój link, napisz do nas – to wymóg konieczny. W przypadku braku odpowiedniej dokumentacji, przedsiębiorcy grozi kara finansowa.
- Zbiorniki z systemem pomiarowym do kontrolowania poziomu płynu.
- Zbiorniki ze szczelnym połączeniem z cysterną podczas napełniania.
- Zbiorniki jedno lub dwupłaszczowe z dokumentacją producenta, potwierdzającą zgodność z ostatecznym wyrobem.
Zbiorniki na paliwo od sprawdzonego dostawcy
Oferta mobilnych zbiorników na paliwo jest bardzo szeroka i różnorodna. Można znaleźć nieco tańsze pojemniki od mniej znanych producentów, często z Azji lub droższe, ale znane i sprawdzone marki. Jaki wybór będzie lepszy? Otóż w tym przypadku nie warto oszczędzać, gdyż jest to oszczędność pozorna. Mniej zapłacimy w momencie zakupu, jednak tańszy zbiornik trzeba będzie szybciej wymienić, gdyż zwykle wykonane są z materiałów gorszego gatunku.
Zadzwoń:
tu moze być twój link, napisz do nas
Zobacz stronę:
tu moze być twój link, napisz do nas