Inteligentny uchwyt na telefon, gdy jesteś na drodze

Smartfony stanowią nieodłączny element naszego życia, z którym nie potrafimy rozstać się, nawet jeżdżąc rowerem, czy motocyklem. Uniwersalny uchwyt do telefonu pozwoli nam zachować bezpieczeństwo jazdy. Jednocześnie nie musimy rozstawać się z telefonem.

Inteligentny uchwyt na telefon – komunikacja z innymi

Przejażdżka w pojedynkę nie będzie już samotną, jeśli porozmawiasz z kimś. Posiadając inteligentny uchwyt do telefonu, możesz prowadzić wideorozmowy w wygodny sposób. Nie jest konieczne trzymanie telefonu. Pamiętaj, by zadbać o swoje bezpieczeństwo i prowadzić je na postoju, a nie w trakcie jazdy.

Inteligentny uchwyt na telefon – bądź wszechobecny

Jeśli jesteś zaprzyjaźniony z mediami społecznościowymi, dzięki inteligentnemu uchwytowi na telefon możesz nagrać relację i pokazać wszystkim, że jesteś aktywny fizycznie. Może uda Ci się następnym razem zachęcić kogoś do wspólnej rowerowej przejażdżki?

Inteligentny uchwyt na telefon – geolokalizacja

Montując do swojego pojazdu inteligentny uchwyt telefonu, w zasięgu wzroku masz wszelkie dane dotyczące twojego położenia. Włączając mapy Google lub mapy.cz bez problemu zlokalizujesz, gdzie jesteś i dotrzesz do celu. Uniwersalny uchwyt do telefonu gwarantuje Ci, że się nie zgubisz.

Inteligentny uchwyt na telefon – zachowanie na drodze

Uniwersalny uchwyt na telefon pozwala Ci skupić się na drodze, nie rozpraszając twojej uwagi, np. przez sięganie do kieszeni i sprawdzanie drogi na telefonie. Dzięki uchwytowi rowerowemu zapobiegniesz ewentualnym wypadkom. Trzymanie się drogi, unikanie przeszkód i omijanie innych uczestników ruchu staje się o wiele prostsze.

 

Uniwersalne uchwyty na telefon są niezbędnym elementem dla osób na co dzień poruszających się rowerem czy motocyklem. Możesz je kupić także na maniolo.pl.